1980 yılında kurulmuş olan, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesi ve T.C. Turizm Bakanlığı A grubu işletme belgesi sahibi Tur Kosmos Turizm ve Ticaret Ltd., faaliyette olduğu bu uzun süre içerisinde sektörde oluşturduğu birikim ve deneyim ile dünyanın 7 kıtasına ulaşır.

Tur Kosmos, düşük bütçeli kitle organizasyonlarından özel isteklere göre tasarlanmış lüks sınıf paketlere kadar geniş bir destinasyon yelpazesine sahiptir. Keşif, eğlence, eğitim, iş, spor ya da balayı, seyahatinizin amacı her ne olursa olsun, güçlü rekabet ve yüksek değer ilkeleriyle dünyanın her noktasında hizmet vermektedir.
Şirketimiz, yeniliklere açık ve dinamik bir sektör olan turizm sektöründe yurtdışı ve yurtiçi tur paketleri ve organizasyonlarında yaratıcı yeni fikirleri ile her zaman öncü olma hedefinde ilerlemektedir. Hizmet ve müşteri memnuniyeti merkezli iş felsefesi, profesyonel vizyonu, genç ve dinamik kadrosuyla oluşturduğu bu birikim, tecrübe ve sizlerin güveniyle birlikte turizmin her alanında en iyi hizmeti vererek hizmet kalitesinden ödün vermeden rekabetçi fiyat politikaları sunmayı hedef edinmiştir.
Uzak ve yakın destinasyonlarda birbirinden çok farklı alternatifler ve yeni destinasyon fikirleri ile paket turlarımız düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Bireysel seyahatleriniz, küçük aile grupları ya da daha büyük arkadaş gruplarınız için operasyon departmanımız yaygın seyahat fikirlerinin dışına çıkarak size özel program ve fikirleri sizlerle paylaşmak üzere durmadan çalışmaktadır.
IT (Münferit) departmanımız dünyanın her yerinde iş, eğlence ya da diğer amaçlı seyahatleriniz için otel, uçak, ulaşım rezervasyonları, transferler, turlar,  vize hizmetleri, asistans,  rehberlik, tercümanlık gibi size özel hizmetler sağlamaktadır.
Detayların çok şeyi değiştirdiğinin farkında olan, güler yüzlü ve profesyonel satış departmanımız sizlere yeni keşiflerin kapılarını açacak seyahatler için her türlü bilgi desteğini vermek üzere durmadan çalışmaktadır.
Incentive departmanımız yerli ve yabancı sermayeli birçok seçkin şirketin yurtdışı ve yurtiçi seyahat ve organizasyonlarını büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.                   
Düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız !

Saygılarımızla,

Tur Kosmos